Zaloguj
Hasło
Przyjaciele
Ubezpieczenia
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

112  views
OpisBlisko 20 lat działamy na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych dla oświaty, a od 2014 roku również w sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć agentów ubezpieczeniowych.
Priorytetem dla nas są potrzeby naszych klientów i partnerów, dlatego też czujnie obserwujemy rynek ubezpieczeń oraz jego trendy i na tej podstawie podejmujemy decyzje biznesowe.

Misją firmy jest zapewnienie klientom i partnerom najlepszej oferty oraz obsługi, dzięki odpowiedzialnej współpracy oraz budowie długotrwałych, otwartych i opartych na zaufaniu więzi. Naszymi wartościami są pasja, uczciwość, odpowiedzialność, współpraca i wzajemna pomoc oraz szacunek dla innych.
Mottem naszej firmy jest: „razem korzystniej”.

Angażując się w działalność społeczną w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesurealizujemy strategię biznesową nakierunkowaną na potrzeby klientów, pracowników, otoczenia społecznego i naszego środowiska

NAU SA została wyróżniona w wielu prestiżowych rankingach, jako firma stabilna finansowo i efektywnie korzystająca ze swojego potencjału w celu dalszego rozwoju oraz zwiększania przewagi rynkowej. Inwestycje w nowoczesne technologie, sukcesywna ekspansja rynkowa i najwyższa jakość oferowanych produktów pozwoliły firmie zdobyć zaufanie ponad kilkuset tysięcy klientów.
Słowa kluczoweubezpieczenia współpraca,multi agencja współpraca,broker ubezpieczeniowy współpraca,multiagencja współpraca
arrow_leftarrow_right